UPS ve Şebeke Altyapı Çözümleri

Problemli Elektrik Altyapısı

Elektrik sistemleri bir işletmenin can damarları arasındadır. Özellikle teknik tesislerin ayakta kalmasının başrol oyuncusu olan elektriğin kesilmesi de iş kayıplarına sebep olabilir. Kesintilere neden olan birçok problemin kaynağı iyi tasarlanmamış elektrik altyapısı olmaktadır.

Sadece UPS Çözüm Değil

Elektrik kesintilerinden kaynaklanan iş kayıplarını ve hasarları önlemek için kullanılan UPS sistemlerini kullanmak ihtiyaç dahilindeki altyapıyı oluşturduğunuz anlamına gelmez. 7/24 kesintisiz elektrik altyapısı için bundan daha fazlasına ihtiyaç duyulmaktadır.

Alternatifsiz Sistemler

Şebekedeki kesintilere karşı devamlı devrede kalacak şekilde planlanan elektrik altyapı projeleri yedek enerji kaynağına ihtiyaç duyar. Arıza, bakım gibi olağandışı durumlarda da kesintisiz hizmet verecek şekilde tasarlanan projeler güvenli bir elektrik altyapısının başlıca noktalarıdır.

Müşterilerimize uzman teknik ekibimizle ihtiyaca göre tüm bu faktörleri göz önüne alarak en uygun elektriksel tasarımı oluşturuyoruz. Mevcut elektrik altyapısına sahip olan tesisleri de revizyonlar dahilinde projelendiriyoruz.

Elektrik kesintilerinden ve problemlerinden etkilenmeden müşterilerinize 7/24 hizmet verebilecek bir UPS ve şebeke altyapısı için bize ulaşın.

İŞ ORTAKLARIMIZ