Bakır Kablolama Çözümleri

Vizyoner Tasarım

Teknosky sizler için en iyi ve en doğru bakır kablolama çözümünü tasarlar ve projelendirir. Günümüz teknolojilerinin yanında gelecek teknolojileri de destekleyecek bakır kablolamama altyapısını alanında uzman personeli ile sizlerle her adımda koordineli olarak hayata geçirir. Böylece uzun süre altyapı yatırımına ihtiyaç duymazsınız.

Uzun Ömürlü Malzemeler

Bizler TEKNOSKY olarak biliyoruz ki bizim için en önemli avantaj kaliteli işçilik ve malzeme kullanımıdır. Bu nedenle aldığımız her projede, piyasada kendini kanıtlamış, kalite belgeleri ile ürün üreten ve ürettiği ürünün her zaman arkasında duran iş ortaklarımız ile çalışmaktayız. Yüksek yüklenimlere karşı dayanıklı ürünlerimizi sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Test ve Etiketleme

“Network markalamaktır” anlayışını her adımda uygulayarak çektiğimiz her kablo, montajını yaptığımız her cihaz kategorisine göre etiketlenir, test edilir ve sorunsuz çalıştığı kontrol edilir. Bakır kablo test cihazlarımız ile detaylı testler yapılarak tüm aktif ve pasif ağ cihazlarının performans testleri sizlere raporlanır ve dokümante edilerek proje sonunda teslim edilir.

TEKNOSKY

olarak yaptığımız yapısal kablolama sistemlerinin başarısının arkasındaki en önemli etken şunlardır:

Doğru Tasarım ve Projelendirme

Kaliteli İşçilik ve Malzeme

Test, Etiketleme ve Dokümantasyon

TEKNOSKY, uzman kadrosunun network sistemlerine bütünsel bakışı ve tecrübesi ile müşterilerine sorunsuz ve yıllarca kullanabilecekleri yapısal kablolama sistemlerini kurmaktadır.

Tüm bilişim altyapı sistemlerinizi projelendiriyor, zamanında eksiksiz olarak tamamlayarak sizi GELECEĞE hazırlıyoruz.

İŞ ORTAKLARIMIZ