Fiber Optik Ağ Çözümleri

Hızlı Transfer

Fiber optik kablo kendi boyunca içinden ışığın geçtiği ve ışık vasıtası ile veri transferi yapabilen bir kablo çeşididir. Diğer kablo çeşitlerinden farkı veri kaybının çok az olması ve verilerin çok daha hızlı transfer edilebilmesidir. TEKNOSKY tüm fiber optik kablo çeşitlerini   ve montaj aparatlarını stoklarında bulundurmaktadır.

Füzyon Tekniği

Fiber optik kabloların en önemli dezavantajı kabloları birbirine eklemenin zor olması ve teknik bir iş gerektirmesidir. TEKNOSKY en az kayıpla kabloları birbirine ekleme yöntemi olan füzyon kaynak yöntemini gelişmiş profesyonel füzyon makineleri ile yapmaktadır.. Bu teknikle veri kayıpları en aza indirilmektedir.

Kontrol ve Test

Fiber altyapı çözümlerimizde fiber kablo test cihazı olan OTDR (Optical Time Domain Reflectometer) cihazlarımız kullanılmaktadır. Fiber kablolardaki kaynak hatalarını ve sonlandırmadan kaynaklanan veri kayıplarını kontrol ederek hatalı kaynaklar ortadan kaldırılmaktadır. Böylece veri transfer kalitesi detaylarına kadar kontrol edilebilmektedir.

Daha Hızlı Daha Güvenli

Füzyon Cihazlarımız

OTDR Test Cihazlarımız

TEKNOSKY olarak

tecrübeli Fiber Optik enstalasyon ekibimiz ile sizlere sunduğumuz çözümler;

TEKNOSKY, uzman kadrosu ile yurt içi ve yurt dışı fiber optik projelerinde aktif ve pasif fiber optik ürünlerin temini ve kurulum hizmetlerini sunmaktadır.

Fiber Optik altyapı gereksinimlerinizi projelendiriyor, zamanında eksiksiz olarak tamamlayarak sizi GELECEĞE hazırlıyoruz.

İŞ ORTAKLARIMIZ