Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Teknosky kaliteli hizmet sunmak amacıyla çıktığı yolda, alanında uzman, genç ve dinamik ekibiyle birlikte, müşteri memnuniyetinden ödün vermeden ve teknolojiyi adım adım izleyerek, her zaman başarıdan başarıya koşan ve Türkiye’de bilişim sektörüne yenilikler getirmeyi hedefleyen bir firmadır.

NEDEN TEKNOSKY;

Teknosky iş dünyasına bilgi ve teknoloji çözümleri sunan profesyonel ve kaliteli hizmetler sunmayı hedeflemiş, müşteri ve çözüm odaklı, sistem entegratör bir bilişim çözüm firmasıdır.

VİZYONUMUZ

Bilişim Teknolojileri alanında öncü çözüm ve güvenilir hizmetleri, fark yaratan uzmanlığı ve uzman kadrosuyla, Türkiye’de tek, küreselleşen dünyamızda ortak pazarda söz sahibi olmak.

MİSYONUMUZ

Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.

Dünya ,ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak.  Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda her türlü yenilikçi ürün ve hizmeti sunmak.

Müşterilerimizin beklentilerini doğru şekilde ve zamanında karşılamak.

DEĞERLERİMİZ ve İŞ İLKELERİMİZ

Dinamik ve genç kadrosuyla hizmet sunan Teknosky;

*  İş süreçlerinde dürüstlükten ve kaliteden ödün vermeyen,

*  Çalışanlarına değer veren ve haklarına saygı duyan,

*  Sosyal paydaşlarına değer veren ve saygı duyan,

*  Çevreye saygı duyan,

*  Sürekli gelişime açık, bir çözüm firmasıdır.

KALİTE YÖNETİM POLİTİKALARIMIZ

*  Müşteri istek ve ihtiyaçlarını ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak zamanında, doğru ve güvenilir olarak karşılamak,

*  Kalite Yönetim Sistemini bütün personelin öğrenmesini ve uygulamasını sağlamak,

*  Sürekli eğitim ve geliştirme çalışmaları yapmak,

*  Teknolojik gelişmeleri izlemek, değerlendirmek ve uygulamak,

*  Çevreyi korumak ve kaynakları en uygun şekilde kullanmaktır.