GÜVENLİK SİSTEMLERİ

GÜVENLİK SİSTEMLERİ

CCTV SİSTEMLERİ  

Kapalı devre izleme (CCTV) sistemleri; farklı mekânları bir ve birden fazla noktadan sürekli izleyip kayıt altına alma imkânı sunar. Gelişen teknoloji kameralara uzaktan; Bilgisayar ve cep telefonu gibi araçlarla erişim ve izleme olanağı da sağlamaktadır. Güvenlik amaçlı kurulan CCTV sistemleri ihtiyaçlarında her projeye uygun farklı çözümler üretilmektedir.

Elektronik Güvenlik Sistemleri Hırsızlık, Soygun, Gasp vb. olayların artması ile birlikte insanlar için günümüzde vazgeçilmez hale gelmiştir. Doksanlı yılların başından başlamak üzere ülkemizde güvenlik sistemleri sektörü oluşmuş ve artan taleple birlikte hızla gelişerek günümüzdeki konumuna gelmiştir. Bugün Elektronik güvenlik sistemleri sektörü dünyada yükselişte olduğu gibi ülkemizde de gelişimini sürdürmektedir. Ülkemizde Orta ve Küçük ölçekli birçok firma bulunmaktadır. Talebin çok fazla olmasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hızla artan firma sayısına bağlı olarak sektörümüzde pek çok ehliyetsiz firma bulunmaktadır. Bunun akabinde güvenliğimiz için kurdurmuş olduğumuz güvenlik sistemleri güvenlik sağlamaktan ziyada sorunlara neden olmaktadır.

Firmamız alanında uzman deneyimli yöneticileri tarafından kurulmuştur. Büyük, Orta, Küçük ölçekli her türlü güvenlik sistemleri projelerinin tasarlanması, Projelerle ilgili Güvenlik danışmanlığı hizmetinin verilmesi ve Projelerin uygulanmasında çalışmış her biri kendi alanında uzman kişilerdir. Firma olarak düşünmekte olduğunuz ve nasıl bir güvenlik sistemi? Diye sorduğunuzda bizi arayın size her türlü güvenlik danışmanlık hizmetini sunalım ne yapmanız gerektiğini anlatalım.

*  Bina İçi ve Dışı Kamera Sistemleri

*  Plaka Okuma Sistemleri

 

GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ

indirimagesimages (1)

(Giriş- Çıkış ve Personel Takibi)…      

Teknosky, giriş – çıkış kontrolünün olmasını istediğiniz tek ya da çok sayıdaki geçiş noktasında tam ve yaygın uygulama olanağı bulunan giriş çıkış kontrol sistemlerini gereksinimleriniz doğrultusunda hizmetinize sunuyor.
GKS ile amaç, firma bünyesinde ve firma içindeki istenilen bölümlere, istenmeyen kişilerin geçişini kontrol altına almaktır.

 

Uygulama Alanları Nerelerdir?

Giriş ve çıkışların sınırlandırılması, yetkilendirilmesi; kısacası yetkisiz ve istenmeyen kişilerin girişlerinin kısıtlanması gereken her türlü yerlerde uygulanabilmesi söz konusudur.   En küçük birim olarak evlerimize ve apartman dairelerine girişlerin kısıtlanmasından tutunda, işletmelerdeki özel birimlere kadar Geçiş Kontrol Sistemleri’nin; bilgisayar tabanlı veya bilgisayara bağımlı olmaksızın (standalone), parmak izli, şifreli, proximity kartlı ve turnikeli sistemlerle uygulanabilmesi mümkündür.

 

TEKNOSKY İle Geçiş kontrol sistemlerinde uygulama yapabilecek alanlar

*  Personel Devam Kontrol Programı

*  Geçiş Kontrol Programı

*  Ziyaretçi Kayıt Programı

*  Yemekhane Kontrol Programı

*  Otopark Otomasyonu Programı

*  Öğrenci Devam Kontrol Programı

*  Yurt Yoklama Sitemi

 

Geçiş Kontrol Sistemleri Hangi Donanımlar ile sağlanır?

Geçiş Kontrol Sistemi, parmak izi, kart (proximity kart), turnike,yüz tanıma sistemleri gibi donanımlar ile sağlanır.

*  Kontrol Paneli

*  Kart Okuyucular (Reader)

*  Proximty Kartlar

 

ÜRÜNLER

*   Manyetik, proximity, smart kartlar ve kart okuyucuları

*   Kart baskı sistemleri ve kart yazıcılar

*   PDKS yazılımları

*   Restoran ve Otel Otomasyonu yazılımları

*   Elektrikli ve manyetik kilitler

*   Biometrik parmak izi

*  Yüz tanıma sistemler